ارتباط تلفنی با ما از ساعت 9 الی 18

051-38684298
سئو و بهینه سازی سایت آریا فناوری

بهینه سازی وب سایت یا سئو چیست؟

- آیا می‌دانستید امروزه در حدود 85 درصد از بینندگان یک وب سایت را موتورهای جستجوگر فراهم می‌کنند؟
- آیا می‌دانستید اکثر کاربران فقط نتیجه‌های جستجو در صفحه اول موتور جستجوگر را مشاهده می‌کنند؟
- آیا می‌دانستید 57% از کاربران اینترنت، هر روز جستجو می‌کنند و 46 درصد این جستجوها برای کالا یا خدمات است؟

بهینه‌سازی وب سایت یا به اصطلاح سئو (Search Engine Optimization) به مجموعه فعالیت‌های تخصصی که بر روی وب سایت شما صورت می‌گیرد تا سایت شما در نتایج جستجو در رتبه‌های بالا قرار گیرد، می‌گویند که نتیجه آن افزایش رنکینگ و افزایش بینندگان پایگاه اینترنتی شما خواهد بود.

چرا به سئو نیاز داریم؟

همان‌گونه که آمارها نشان می‌دهند موتورهای جستجوگر ابزار مناسبی هستند که خریداران به کمک آن‌ها، کالا یا خدمات (اطلاعات) مورد نیاز خود را می‌یابند. البته بسیاری از کاربران دریافته‌اند که در اغلب موارد 10 رتبه اول (صفحه نخست) نتایج جستجو می‌تواند خواسته آنها را برآورده کند و هنوز هم علاقه دارند که تنها 10 سایت اول در نتایج جستجو را مرور کنند و اگر وب سایت شما توسط موتورهای جستجو یافت نشود، مخاطبان زیادی را که خودشان در حال جستجو برای یافتن خدماتی که شما ارائه می‌دهید هستند را به رقبایتان می‌دهید.

مزایای بهینه سازی وب سایت

- افزایش بینندگان و مراجعه‌کنندگانی که با استفاده از کلمات کلیدی مرتبط با زمینه کاری شما در حال جستجو در موتورهای جستجو هستند. (تبلیغات هدفمند)
- افزایش آمار بینندگان و بالا رفتن آمار ترافیک وب سایت شما که نتیجه آن افزایش آگاهی و اطلاع از محصولات و خدمات شماست و مستقیما به فروش بیشتر می‌انجامد.
- کسب اعتبار و محبوبیت بیشتر برای شرکت شما
- برتری جایگاه شما نسبت به رقبای تجاری خود
- تبلیغات همیشگی، هدفمند، پایدار و بسیار کم هزینه در مقایسه با روش‌های دیگر تبلیغاتی برای محصولات و خدمات خود در سطح ملی و جهانی

به همین منظور بهینه‌سازی وب سایت برای موتورهای جستجو یکی از عوامل مهم و حیاتی بدست آوردن کاربران و مشتریان جدید می‌باشد. در حقیقت می توان گفت بهترین و کم هزینه‌ترین روش برای جذب بازدید کننده و افزایش آمار سایت، بهینه‌سازی می‌باشد.

چرا موتورهای جستجو بدون سئو وب سایت شما را پیدا نمی کنند؟

موتورهای جستجو باهوشند اما به کمک نیاز دارند. موتورهای جستجوی اصلی دائما در حال توسعه تکنولوژی خود به منظور پیمایش عمیق‌تر یک وب سایت و بازگرداندن نتایج بهتر به کاربران خود هستند.

سئو (بهینه‌سازی وب سایت) کمک می‌کند که شما محتوای وب سایت خود را راحت‌تر در دسترس موتورهای جستجو قرار دهید و با تکنیک‌های سئو (SEO)، موتور جستجو را متقاعد می‌کنید که وب سایت شما را در مکان‌های بالاتری از نتایج جستجو قرار دهد.

سئو و بهینه سازی سایت آریا فناوری

ما چگونه می توانیم خدمات سئو به شما ارائه دهیم؟

ما با تجزیه و تحلیل وب سایت شما، اطلاعات دقیقی از زمینه کاری شما، یافتن کلماتی که جامعه مخاطبین وب سایت شما دنبال آن هستند و بررسی رقبای شما در گوگل، رتبه وب سایت شما را بهبود می‌بخشیم.

جهت مشاوره و دریافت اطلاعات بیشتر در مورد بهینه‌سازی سایت می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرد.

مشاوره با کارشناسان ما