ارتباط تلفنی با ما از ساعت 9 الی 18

051-38684298

حریم خصوصی (سیاست محرمانگی)

حریم خصوصی از جمله حقوقی است که انسان‌ها به دلیل نیازهای شخصی از یک طرف به آن وابسته‌اند و از طرف دیگر به دلیل ضرورت زندگی جمعی مکلف‌اند این حق را نسبت به دیگران به رسمیت بشناسند. ما متعهد می‌شویم که حریم خصوصی شما را حفظ کرده و به آن احترام بگذاریم. بخش حریم خصوصی، روش‌های استفاده از اطلاعات شخصی کاربران در این وب سایت را شرح می‌دهد. اگر شما برای پیدا کردن کسب و کارهای مختلف از خدمات ما استفاده می‌کنید، سیاست‌های حفظ حریم خصوصی وب سایت ما در مورد شما صدق می‌کند.

این سیاست‌ها شامل موارد زیر می‌باشد:
- چگونه اطلاعات شما را جمع آوری می‌کنیم؟
- چه اطلاعاتی را جمع آوری می‌کنیم؟
- کاربرد اطلاعات جمع آوری شده چیست؟

چگونه اطلاعات شما را جمع آوری می کنیم؟

ما از شما تقاضا خواهیم کرد اطلاعات خود را در اختیار ما قرار دهید زمانیکه:
- از طریق بخش پشتیبانی سایت با ما ارتباط برقرار می‌کنید.
- از طریق فرم همکاری اطلاعات خود را برایمان ارسال می‌کنید.
- در سامانه پیامک برای شما حساب کاربری ایجاد می‌کنیم.

چه اطلاعاتی را جمع آوری می کنیم؟

اطلاعاتی که ما درباره شما جمع آوری و نگهداری می‌کنیم ممکن است شامل موارد زیر باشد:
نام و نام خانوادگی، شماره تلفن ثابت یا همراه، کد ملی، شماره شناسنامه، آدرس پست الکترونیکی، استان، شهر، آدرس و کدپستی، و یا اطلاعات دیگری که شما از طرق مختلف مانند بخش همکاری با ما در اختیار ما قرار داده‌اید.
زمانیکه شما از سایت ما بازدید می‌کنید، سرور ما اطلاعات ابتدائی در مورد شما که شامل موارد ذیل می‌شود را جمع آوری می‌کند:
آدرس آی‌پی کامپیوتر شما، نوع مرورگری که شما استفاده می‌کنید، زمان دسترسی شما به سایت ما و صفحاتی را که شما در سایت ما بازدید نموده‌اید. اینها اطلاعات شخصی شما نیستند و فقط به منظور جلوگیری از تقلب یا سوء استفاده از سیستم مورد نیاز می‌باشند. ما می‌توانیم همزمان از کوکی‌ها هم استفاده کنیم که اینها فایل‌های اطلاعاتی هستند که روی کامپیوتر شما ذخیره می‌شوند تا به وب سایت‌ها کمک کنند که شما را بخاطر بیاورند. کوکی‌ها این فرصت را به وب سایت می‌دهند تا با شما به صورت کاملا شخصی در ارتباط باشند. بسیاری از مرورگرهای وب به شما امکان کنترل استفاده از کوکی‌ها را می‌دهند. چنانچه کوکی‌ها را غیر فعال نموده‌اید، بخاطر داشته باشید که قادر به استفاده کامل از امکانات شخصی سازی سایت نخواهید بود.

کاربرد اطلاعات جمع آوری شده چیست؟

اطلاعات اولیه گرد آوری شده در مورد کاربر برای کمک به ما در موارد زیر کاربرد دارد:
- آنالیز ترافیک وب سایت
- بهبود محتویات سایت و ارتقاء بخشیدن به کیفیت خدمات ارائه شده
- بررسی صفحاتی که برای بازدید کنندگان جذابیت بیشتری داشته‌اند
- پیگیری و تکمیل سفارش شما
- ارسال ایمیل و یا پیامک‌های اطلاع‌رسانی در مواقع مختلف

اطلاعات بیشتر

ما حفظ امنیت اطلاعات شخصی شما را امری بسیار جدی و مهم می‌دانیم و در وب سایت خود از سیاست‌های امنیتی و تکنولوژی‌هایی استفاده می‌کنیم که برای محافظت از اطلاعات شخصی طراحی شده‌اند. همچنین از روش‌ها و دستورالعمل‌های امنیتی سختی که قوانین حفظ حریم خصوصی کاربران به آن‌ها نیاز دارد، پیروی می‌کنیم. این روش‌های محافظتی ذخیره سازی، استفاده و انتشار همه اطلاعات شما را در بر می‌گیرد و از دسترسی و استفاده غیر مجاز از این اطلاعات جلوگیری می‌کند.

شرایط و ضوابط سایت