ارتباط تلفنی با ما از ساعت 9 الی 18

051-38684298

پنل پیامک چیست؟ ورود به پنل پیامک ثبت نام آنلاین سامانه

پنل پیامک آریا فناوری، نرم‌افزار تحت وبی است که از طریق اینترنت در هر کجای دنیا که باشید، به شما این امکان را می‌دهد تا تنها با داشتن یک نام کاربری و رمز عبور، به مدیریت تبلیغات پیامکی، اطلاع‌رسانی و گسترش کسب و کار خود بپردازید.
این سامانه قابلیت ارسال و دریافت پیامک را از طرق مختلف در اختیار شما قرار می‌دهد. این امر تنها از طریق بستر اینترنت بدون نیاز به هیچ دستگاه جانبی و از طریق خطوط مجازی (مانند خطوط 1000، 2000، 3000 و ...) میسر خواهد بود.
پنل اس ام اس امکاناتی را جهت ارسال انبوه پیامک‌های تبلیغاتی به کل مناطق کشور (به تفکیک استان، شهر، ناحیه، کدپستی و محله) فراهم نموده است. ارسال به مشاغل و اصناف، ارسال زمانبندی شده، ایجاد انواع مسابقه و نظرسنجی، ارسال هوشمند جهت اطلاع‌رسانی و ... نیز از دیگر امکانات این سامانه می‌باشد.

پشتیبانی

تمامی کاربران سامانه از پشتیبانی کامل آریا فناوری برخوردار می‌باشند. تیم پشتیبانی از ساعت 9 صبح الی 11 شب بصورت یکسره از طریق تلفن و تیکت پاسخگوی مشکلات و سوالات کاربران می‌باشند.

پوشش و یکپارچه سازی

بستر این نرم‌افزار به شکلی فراهم شده است که کاربران تنها با یک انتخاب ساده می‌توانند از کلیه اپراتورهای کشور (خطوط 1000، 2000، 3000، 5000، خطوط ثابت، ارسال بین المللی، ارسال با نام تجاری و ...) همزمان و در یک پکیج نرم‌افزاری استفاده نمایند. این امر علاوه بر سهولت و افزایش سرعت و کارایی، کاربران را از خرید چندین نرم‌افزار و پرداخت هزینه‌های متفاوت بی‌نیاز نموده است.

کنترل و مانیتورینگ

این سامانه مجهز به سیستم کنترل هوشمند و مانیتورینگ دقیق پیامک‌های ارسالی می‌باشد. با کمک این سیستم هرگونه تخلف قبل از وقوع شناسایی و به سرعت با آن برخورد می‌گردد. سیستم فیلترینگ به لیستی از کلمات حساس می‌باشد که کاربر به محض ارسال پیامک حاوی این کلمات، سیستم هوشمند بطور خودکار این گونه کلمات کاربر را شناسایی و مسدود می‌کند.

امنیت و تشخیص هویت

این سامانه از یکی از پرقدرت‌ترین روش‌های تشخیص هویت جهت حفظ امنیت کاربران بهره می‌گیرد. تمامی رمزهای کاربران توسط متدهای رمزنگاری داخل بانک اطلاعاتی کدگزاری شده و تدابیر امنیتی خاصی برای امنیت و حفاظت اطلاعات کاربران در نظر گرفته شده است.

چرا آریا فناوری؟

 • تعرفه پایین

  تعرفه پایین خطوط اختصاصی و ارسال پیامک

 • بازگشت هزینه

  بازگشت هزینه پیامک‌های نرسیده به مقصد

 • ارسال هدفمند

  دارای بانک‌های مختلف شماره تلفن همراه

 • پوشش کلیه اپراتورهای کشور

  خطوط 1000، 2000، 3000، 5000 و خط ثابت (021)