ارتباط تلفنی با ما از ساعت 9 الی 18

051-38684298

متن زیر قراردادی حقوقی بین شما به عنوان کاربر سایت (که از این پس در این‌جا به عنوان مشتری نامیده می‌شود) و سایت آریا فناوری (که از این پس در این‌جا به عنوان شرکت یاد خواهد شد) می‌باشد.

مالکیت معنوی

کلیه عناصر موجود در این وب سایت، شامل اطلاعات، اسناد، تولیدات، لوگوها، گرافیک، تصاویر و خدمات، متعلق به شرکت می‌باشند و هیچ شخص حقیقی و حقوقی بدون اجازه کتبی صاحب عناصر مذکور (شرکت) اجازه کپی کردن، توزیع، نشر مجدد، دانلود، نمایش، ارسال و انتقال آن‌ها را ندارد.

شرایط استفاده از خدمات سایت

به محض پذیرش عضویت شما در سایت شرکت، عضویت شما بیانگر پذیرش کلیه ضوابط و مقررات سایت بوده و متعهد هستید به این ضوابط احترام گذاشته و آن‌ها را رعایت نمایید.

توافقنامه و تغییرات

مشتری متعهد می‌شود با تغییراتی که ممکن است شرکت هر از چند گاهی در این توافقنامه ایجاد کند موافقت نموده و محدودیت‌هایی را که پس از اعمال این تغییرات ایجاد می‌شود رعایت نماید. چنانچه خدمات و یا محصولات شرکت را تهیه نماید، این توافقنامه باید به طور کامل و تا زمانی‌که از خدمات و محصولات استفاده می‌کند و از مزایای آن بهره می‌برد، اجرا شود.

اطلاعات صحیح

مشتری موافقت می‌نماید که با به‌روز نمودن اطلاعات خود (در صورت لزوم) هنگام استفاده از خدمات و محصولات شرکت، اطلاعات صحیح در اختیار شرکت قرار دهد و شرکت برای برقراری هرگونه ارتباط با مشتری از اطلاعات ارائه شده توسط مشتری استفاده نماید. چنانچه اطلاعاتی که ارائه می‌دهد نادرست، مبهم یا ناقص باشد و یا شرکت شبهه مستدلی در مورد نادرست بودن، مبهم بودن، ناقص بودن و یا دقیق نبودن اطلاعات مشتری داشته باشد، شرکت به صلاحدید خود مجاز خواهد بود خدمات مشتری را قطع و حساب وی را مسدود نماید.

امنیت حساب

مشتری متعهد می‌گردد که کلمه عبور و اطلاعات حساب خود را بصورت محرمانه حفظ نماید. مسئولیت تمامی عملیاتی که بوسیله حساب مشتری انجام گیرد به عهده خود مشتری است. چنانچه استفاده غیرمجاز و یا ناقض امنیت صورت بگیرد باید سریعا به شرکت اطلاع داده شود. بدیهی است شرکت هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال هرگونه ضرر و زیان که بر اثر استفاده فرد دیگری از کلمه عبور یا حساب مشتری و یا بدون اطلاع مشتری انجام شده نمی‌پذیرد.
مشتری همچنین موافقت می‌نماید که مسئولیت خسارت‌های وارده احتمالی به شرکت یا دیگر مشترکین که در اثر استفاده افراد متفرقه از حساب یا کلمه عبور مشتری بوده را به عهده بگیرد.

عدم استفاده غیر قانونی و خلاف شرع

مشتری موافقت می‌نماید که هیچ‌گونه استفاده خلاف قوانین و مقررات جاری جمهوری اسلامی ایران و همچنین قوانین جاری بین الملل انجام ندهد. چنانچه شرکت به علت استفاده غیرقانونی مشتری از خدمات و محصولات و یا موارد غیر‌ اخلاقی اطلاعات مشتری را حذف و اقدامات اصلاحی انجام دهد، هیچ‌گونه وجهی قابل استرداد به مشتری نخواهد بود.
شرکت حق آشکار ساختن هرگونه اطلاعات را برای اجرای قوانین، مقررات و بطور کلی روال قانونی و درخواست دستگاه‌های قضایی و دولتی، ضروری می‌داند و همچنین حق ویرایش، رد، ارسال یا حذف هرگونه موارد یا اطلاعات را به صورت کلی یا جزئی به صلاحدید شرکت در هر زمان برای خود محفوظ می‌دارد.

وضعیت اضطراری

شرکت همه تلاش خود را برای پایدار نگه‌داشتن خدمات و محصولات انجام می‌دهد. با این همه برخی مشکلات خاص و سایر عوامل نظیر سیل، زلزله، آتش سوزی و ... خارج از کنترل شرکت بوده و هر از چند گاهی ممکن است منجر به وقفه در سرویس‌دهی شرکت گردند. مشتری موافقت می‌نماید شرکت را برای نتایج این وقفه‌ها مسئول نداند.

حریم شخصی کاربران