ارتباط تلفنی با ما از ساعت 9 الی 18

051-38684298

شرایط و ضوابط سامانه پیامک

لطفا متن زیر را با دقت مطالعه نمایید:

دقت نمایید کلیه پیامک‌های ارسالی شما تحت کنترل دقیق سیستم مانیتورینگ می‌باشد و از آنجایی که این سامانه جهت اطلاع‌رسانی، تبلیغات و موارد اینچنین طراحی شده هرگونه پیامک با محتوای ذیل جرم محسوب می‌شود.

1) کلیه پیامک‌ها با محتوای غیر اخلاقی، غیر مجاز، توهین، شوخی، جوک، اعلام برنده شدن یا ارائه جایزه، سرکار گذاشتن از طریق پیامک (حتی دوستان و آشنایان)، اخاذی، ارسال پیامک از طرف نهادهای دولتی و امنیتی مانند مخابرات، وزارت اطلاعات، نیروی انتظامی و ...، بانک‌ها یا اپراتورهای تلفن همراه و ارسال هرگونه پیامک به نحوی که فرستنده در آن مشخص نباشد و یا دارای عناوین موضوعی اشتباه و گمراه کننده باشد.

2) با اصول و مبانی دین اسلام و قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران مغایرت نداشته و در تضاد نباشد.

3) به اخلاق حسنه حاکم بر جامعه آسیب نرساند و با سیاست‌های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی کشور مغایرت نداشته باشد.

4) کلیه پیامک‌ها در حوزه پزشکی، پیرا پزشکی، دارویی، آرایشی - بهداشتی، ترک اعتیاد و ... بدون مجوز رسمی از وزارت بهداشت و نامه کتبی از سازمان نظام پزشکی کشور. نکته: در صورتی‌که متن پیامک حاوی نام پزشک و آدرس ایشان باشد با پروانه مطب ارسال می‌گردد.

5) کلیه پیامک‌ها با محتوای ارائه تسهیلات و وام‌های بانکی، خرید و فروش فیش حج، تورهای داخلی و خارجی بدون مجوز.

6) با توجه به دستورالعمل روابط عمومی شرکت مخابرات ایران، ارسال پیامک تبلیغاتی پس از ساعت 23 ممنوع می‌باشد و در صورت عدم رعایت مورد مذکور، هرگونه مسئولیت قانونی آن بر عهده دارنده خط خواهد بود.

7) دارنده خط حق واگذاری آن را به غیر، تحت هیچ عنوان ندارد.

قوانین و مقررات سامانه پیامک

جهت استفاده از سامانه پنل اس ام اس نیاز به مدارک زیر می باشد:

1) کپی کارت ملی متقاضی پنل
2) کپی صفحه اول شناسنامه متقاضی پنل

فیلترینگ

1) زمانی‌که متنی را ارسال می‌نمایید و علامت فیلتر نشان داده می‌شود، کمی صبر نموده و مجددا ارسال نمایید. در صورت نشان دادن مجدد پیغام فیلتر از طریق قسمت پشتیبانی پنل، متن را اعلام بفرمایید و منتظر پاسخ همکاران ما باشید.
2) در صورتیکه متن فیلتر شده نیاز به مجوز خاصی داشته باشد، لطفا ابتدا مجوز مربوطه را آپلود نموده و سپس اقدام به ارسال نمایید.

ارسال از طریق BTS

در صورتی که درخواست ارسال پیام بصورت BTS (ارسال از طریق دکل‌های ایرانسل) را دارید، تاریخ درخواست شما باید 72 ساعت اداری قبل از ارسال باشد و همچنین تعداد پیامک درخواستی کمتر از 50،000 عدد پذیرفته نمی‌گردد (در نظر داشته باشید اپراتور هیج گزارش و توضیحی مبنی بر ارسال شدن پیام‌های شما ارائه نمی‌دهد و آریا فناوری مسئولیتی در قبال ارسال شدن و یا نشدن پیام‌ها نخواهد داشت).

درباره سامانه پیامک امکانات پنل های کاربری