ارتباط تلفنی با ما از ساعت 9 الی 18

051-38684298

پیام رسان ایرانی ساینا، رقیب وایبر و واتس اَپ چهار شنبه 29 بهمن 1393

پیام رسان ایرانی ساینا، رقیب وایبر و واتس اَپ

همزمان با تاکید وزیر ارتباطات مبنی بر بومی‌سازی و پیشنهاد استفاده از نرم‌افزارهای ساخت داخل، اپلیکیشن ارتباط جمعی ساینا توسط یکی از اپراتورهای تلفن همراه در شهریور ماه سال 93 رونمایی شد.

ساینا اولین نرم‌افزار پیام‌رسان رایگان ایرانی است که نسبت به نرم‌افزارهای مشابه خارجی مانند وایبر و واتس اَپ قابلیت کمتری ندارد. کاربر می‌تواند با سایر کاربران ساینا به رایگان تماس بگیرد و پیام متنی، عکس و فیلم به اشتراک بگذارد.

همچنین می‌تواند با تمامی شماره‌ها در سراسر دنیا تماس ارزان برقرار کند و هزینه‌های سنگین رومینگ را نپردازد و با حفظ شماره خود به شماره‌های مختلف اعم از ثابت و همراه اول در مقاصد داخلی و خارجی تماس با کیفیت و ارزان قیمتی را تجربه کند.

برخی از ویژگی‌های نرم‌افزار ساینا عبارت است از: تماس رایگان با سایر کاربران ساینا، امکان ارسال پیام متنی رایگان، امکان استفاده از استیکر، امکان ارسال عکس و فیلم، امکان ایجاد گروه‌های چت با تعداد کاربر نامحدود، امکان برقراری تماس‌های بین المللی بدون پرداخت هزینه سنگین رومینگ، صرفه‌جویی در هزینه‌های تماس خارج از شبکه در مقایسه با نرم‌افزارهای مشابه، عدم نیاز به خرید سیم کارت از اپراتورهای خارجی در مسافرت‌های خارج از کشور، نمایش شماره شخص در مقصد تماس، امکان خرید شارژ به صورت ریالی و از درگاه بانک سامان و ملت و پشتیبانی 24 ساعته در تمامی روزهای هفته.

پیام رسان ایرانی ساینا، رقیب وایبر و واتس اَپ

این برنامه کار را برای کسانی که با زبان انگلیسی ناآشنا هستند و تا امروز به دلیل مشکل عدم آشنایی با زبان انگلیسی از نرم‌افزارهای مشابه خارجی استفاده نمی‌کردند آسان کرده و می‌توانند با امکانات فارسی این نرم‌افزار به دنیای شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان وارد شوند. این نرم‌افزار پیام‌رسان در 2 زبان فارسی و انگلیسی ارائه شده که از این لحاظ تنها نرم‌افزار پیام‌رسان 2 زبانه است که برای سیستم عامل ios (نسخه 5 به بالا) و هم اندروید (نسخه 4 به بالا) ارائه شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت نرم‌افزار به آدرس اینترنتی www.syna-app.ir مراجعه نمایید.

بازگشت به آرشیو اخبار